Prohlédnuté produkty

Poslední články

Holínky Siberia Waterprinting 889 EVA č.47

927 758890047A

Nové

Lemingo

NULL|927 758890047A|Holínky Wolf EVA jsou voděodolné holínky pro nejnáročnější rybáře a myslivce do největšího extrému, který touží zažít ty největší extrémy a rozmary přírody. Holínky jsou vyrobeny z ultralehkého materiálu EVA. Použití do -70 ° C.

Více informací

1 670 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 33 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 33 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 33 Kč.


Holínky Wolf EVA jsou voděodolné holínky pro nejnáročnější rybáře a myslivce do největšího extrému, který touží zažít ty největší extrémy a rozmary přírody. Holínky jsou vyrobeny z ultralehkého materiálu EVA. Použití do -70 ° C.|Holínky Siberia Waterprinting 889 EVaPerfektní celoroční holínky s vyjímatelnou vložkou, vyrobené z extrémně lehkého EVa materiálu přičemž jeden pár váží jen 700-1000g. Holínky vám poskytnou vysoký stupeň tepelné izolace v důsledku přítomnosti vzduchových bublin v materiali. Pohyb je velmi pohodlný a nic netlačí, rychle se přizpůsobí tvaru nohy. Materiál EVa zůstává flexibilní až do -50 ° C. Vložka je velmi hřejivá vyrobena z třívrstvého materiálu (hliníková fólie + plsť + ovčí vlna). Na vrchní části se nachází polyesterový límec s utahovacím klipem pro zabránění úniku tepla nebo vniknutí nečistot / sněhu. Podrážka má hluboký dezén a zabraňuje uklouznutí. Velmi snadno se čistí.Důvody ke koupi holínek Siberia Waterprinting- Celoroční nošení až do -50 ° C- Vyjímatelná hřejivá vložka- Velmi lehké- Pohodlné- Flexibilní- Vysoký stupeň tepelné izolace- Snadno se čistí- Protiskluzová podrážka
Výrobce Lemingo

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)