Prohlédnuté produkty

Poslední články

method mix 1kg - suchý CSL + Bioplasma

1285 638|8586020745197

Nové

8586020745197|1285 638|Method mix složený z těch nejlákavejších kapřích dobrot s obsahem množství červů a lariev.Mimoriadne vhodný na všechny roční období.

Více informací

104 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


Method mix složený z těch nejlákavejších kapřích dobrot s obsahem množství červů a lariev.Mimoriadne vhodný na všechny roční období.|QANTICA method mix 1kg - suchýQANTICA method mix je dokonale vyvážené krmení vhodné i do PVA. Obsahuje množství komponentů a micro granulek. Jednoduchým přimícháním malého množství vody se method mix promění na dokonale použitelnou směs do method krmítka s formičkou. Možnost použití i na kobercové krmení.Důvody ke koupi QANTICA method mix- Method feeder krmivo- Obsahuje mikro granulky- Silný atraktantem účinek- Dobrá cenaPríchute vhodné do studenej vody:- Evolution - chili chobotnice- Ananas- ČesnekPříchutě vhodné do teplé vody:- Švestka- Patentka- Krab- Kukuřice- Tygří ořechPříchutě vhodné na celoroční lov:- Halibut- Kalamár- Q1- Science- Játra- El DiabloQANTICATradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)