Prohlédnuté produkty

Poslední články

Dipované umělé nástrahy Morio 30mm / 12ks Hot Pink

20 MO12-112|4820194856551

Nové

Fish Up

4820194856551|20 MO12-112|Aromatizovaná,dipovaná s příchutí sýru. Umělá nástraha je perfektní a velmi oblíbená nástraha pro lov pstruhů. Balení obsahuje 12ks.

Více informací

137 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


Aromatizovaná,dipovaná s příchutí sýru. Umělá nástraha je perfektní a velmi oblíbená nástraha pro lov pstruhů. Balení obsahuje 12ks.|Dipované umělé nástrahy FishUP Morio 30mm/12ksFishUP Morio je umělá larva určena pro lov pstruhů. Stejně jako většina umělých nástrah ve tvaru larvy nemá žádný pohyb. Svou vlastní váhou nebo s malou jigové hlavičkou propadává vodním sloupcem, je jen na vás jakým způsobem bude prezentována. Nástraha je navíc dipovaná což zvyšuje počet záběrů a ve vodě zanechává výraznou pachovou stopu. Přírodní barvy zaručí úspěch v čisté vodě, naopak zářivé budou úspěšné v hluboké nebo kalné vodě.Důvody ke koupi FishUP Morio- Dipovaná nástraha- Atraktivní nástraha pro lov pstruhů- Propracovaná do detailu- Množství atraktivních barev- Dobrá cenaPretekárske ochutené nástrahy FishUP FishUP je ukrajinský výrobce nástrah, který založili špičkoví rybáři a vítězové různých soutěží po celé Ukrajině. Zpočátku tyto nástrahy sloužily pouze pro zvláštní účely. Ukázali se jako velmi efektivní což vedlo k jejich okamžité popularitě mezi rybáři. Pro výrobu nástrah FIshUP se používají pouze vysoce kvalitní materiály, jako přírodní atraktanty se soli, díky kterým jsou takové účinné a atraktivní pro ryby. FishUP používá Slovenská i Česká přívlačová reprezentace.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)