Prohlédnuté produkty

Poslední články

Vázací lanko Climax DYNAWIRE 5m + 20ks crimps 0,35mm 14,5kg

1891 861010008015|NULL

Nové

NULL|1891 861010008015|Ocelová šňůra Climax DYNAWIRE je ultra jemná zhotovena ze 16 špičkových ocelových vláken opletených kolem vnitřního Dyneema vlákna. Funguje jako vázací lanko plus balení obsahuje 20 ks crimp trubiček.

Více informací

315 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 6 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6 Kč.


Ocelová šňůra Climax DYNAWIRE je ultra jemná zhotovena ze 16 špičkových ocelových vláken opletených kolem vnitřního Dyneema vlákna. Funguje jako vázací lanko plus balení obsahuje 20 ks crimp trubiček.|Ocelová šňůra(vázací lanko) Climax DYNAWIRE 5m + 20ks trubiček,crimps

Splétaná ocelová šňůrka najde využití při lovu dravců ale také u kaprařů který se setkávají při lovu kaprů s ostrými kameny a mušlovými poli. Velmi se osvědčila při lovu štik a to i při menších průměrech. Výborně se váže a má extrémní sílu v uzlu. Balení obsahuje také 20 kusů krimpovacích trubiček díky kterým zhotovíte ideální montáž. Povrch neodráží světlo čím neplaší ryby. Vhodné pro použití do sladké i slané vody.

Ocelová šňůra(vázací lanko) Climax DYNAWIRE 5m + 20ks trubiček,crimps:


16 špičkových ocelových vláken opletených kolem Dyneema vláken
Lov: dravců, kaprů
20ks krimpovacích trubiček
Extrémní síla v uzlu
Jednoduché krimpování
Délka: 5m
Povrch neodráží světlo
Použití ve sladké i slané vodě


 

Climax - německý výrobce s dlouholetou tradicí

Německý výrobce pletených šňůr a silon čerpá z více než 60 let zkušeností s vývojem a výrobou rybářských silon a splétaných šňůr. Od konce 40 let 20. století investuje své zkušenosti a výzkum do každého dalšího produktu.
CLIMAX byl jednou z prvních společností v Evropě, která začala vyrábět struny a jako první začala vyrábět splétané šňůry co dalo této značce vítězství v nových technologiích pro rybářství.
V současnosti rybáři očekávají mnohem více od silon, šňůr. Rozdíly mezi výrobky jsou často minimální, ale pro specializované rybolovné techniky mohou být velkou výhodou.
Zda praktikujete lov kapra, lov sumce, lov na feeder nebo přívlač, případně jiné rybolovné techniky, Climax je značka, která Vám pomůže blíže se dostat k Vaším vysněným rybám. Climax je Německá kvalita s tradicí od roku 1940. 

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)