Prohlédnuté produkty

Poslední články

Silon Climax U-Light XR Mono transparent 200m 0,10mm 1,0kg

1891 882110200010|NULL

Nové

NULL|1891 882110200010|Průhledný vlasec Climax U-Light XR Mono je určen pro ultra lehkou, lehkou přívlač nebo plavanou. Ideální pro lov pstruhů, okounů a dalších druhů ryb.

Více informací

408 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 8 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


Průhledný vlasec Climax U-Light XR Mono je určen pro ultra lehkou, lehkou přívlač nebo plavanou. Ideální pro lov pstruhů, okounů a dalších druhů ryb.|Silon Climax U-Light XR Mono transparent 200m

Nejdůležitějším parametrem při vlasci Climax U-Light XR Mono je jeho extrémní pevnost v uzlu. Vysoká kvalita zaručuje výbornou nosnost a sílu. Fluorocarbonová povrchová úprava dodává výbornou odolnost, průhlednost a výborně se nahazuje. Ideální pomocník při lovu na ultra lehkou, lehkou přívlač, feeder nebo plavanou.

Silon Climax U-Light XR Mono transparent 200m:


Univerzální použití: přívlač, feeder, plavaná.
Extrémní pevnost v uzlu
Fluorocarbonová povrchová úprava
Výborná průhlednostClimax - německý výrobce s dlouholetou tradicí

Německý výrobce pletených šňůr a silon čerpá z více než 60 let zkušeností s vývojem a výrobou rybářských silon a splétaných šňůr. Od konce 40 let 20. století investuje své zkušenosti a výzkum do každého dalšího produktu.
CLIMAX byl jednou z prvních společností v Evropě, která začala vyrábět struny a jako první začala vyrábět splétané šňůry co dalo této značce vítězství v nových technologiích pro rybářství.
V současnosti rybáři očekávají mnohem více od silon, šňůr. Rozdíly mezi výrobky jsou často minimální, ale pro specializované rybolovné techniky mohou být velkou výhodou.
Zda praktikujete lov kapra, lov sumce, lov na feeder nebo přívlač, případně jiné rybolovné techniky, Climax je značka, která Vám pomůže blíže se dostat k Vaším vysněným rybám. Climax je Německá kvalita s tradicí od roku 1940.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)