Prohlédnuté produkty

Poslední články

Qantica Method Feeder micro mass Fish + Bioplasma 600g

1285 787|8586020748495

Nové

8586020748495|1285 787|QANTICA Method micro mass pelety jsou výbornou volbou do method krmítka nebo do PVA za sucha. Hotová směs, která obsahuje složky gamarusů, červů, dafnií, krevetek a všelijaké jiné "havěti".

Více informací

173 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 3 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 3 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


QANTICA Method micro mass pelety jsou výbornou volbou do method krmítka nebo do PVA za sucha. Hotová směs, která obsahuje složky gamarusů, červů, dafnií, krevetek a všelijaké jiné "havěti".|Qantica Method Feeder micro mass Fish + Bioplasma 600g

QANTICA Method micro mass pelety jsou připraveny k okamžitému použití bez nutnosti přidání vody, ideální volba pro rychlý lov na method feeder, feeder nebo plavanou. Dokonalá konzistence a složení zaručí pohodlné použití pro method feeder krmítka, kde dobře drží i při nahazování na větší vzdálenosti. Špičkové složení obsahuje složky gamarus, červů, dafnií, krevetek a všelijaké jiné web "havěti" zanechává ve vodě extra pachovou stopu. Peletky jsou uloženy v uzavíratelné plastové krabičce, která zabraňuje vysychání. Vhodné i pro použití do PVA. Qantica Method Feeder micro mass Fish + Bioplasma je špičkový produkt vyvinutý pro maximální účinnost a pohodlný lov.

Důvody ke koupi Qantica Method Feeder micro mass Fish + Bioplasma 600g:


Připraveno k okamžitému použití
Výborná lepivost
Špičkové složení
Extra pachová a chuťová stopa
Vhodné do PVA
Uzavíratelná plastová krabička


QANTICA

Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)