Prohlédnuté produkty

Poslední články

Ochranný obal na třídilné pruty TB Holdall 145cm

199 01243

Nové

Tandem Baits

199 01243|Ochranný obal se kterým vaše třídílné pruty i s navijáky vždy zůstanou bezpečně zabalené v transportním obalu. Vše pro maximální ochranu vašich prutů! Praktická kapsa z vrchu na podběrák nebo jiné rybářské příslušenství.

Více informací

1 247 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 24 Kč.


Pouzdro Holdall na 6 prutů s třemi navijáky
Špičkové pouzdro nejvyšší kvality od značky Tandem Baits. Dokonale ochrání Vaše pruty s navijáky. Navrženy tak aby se do něj vešly tři pruty osazeny navijáky a další tři samostatně. Pro oddělení prutů i navijáků slouží pěnová stěna která zabraňuje poškození. Celé pouzdro se zapíná jednoduše pomocí velkého a pevného kovového zipu. Pro přepravu slouží pohodlný ramenní popruh. Boční komora je dostatečně velká i pro větší podběrák. Rybářské pouzdra jsou dostupné ve dvou délkách 140 a 145cm.

Důvody ke koupi pouzdra Holdall na 6 prutů s třemi navijáky
- Místo pro 6 prutů a 3 navijáky
- Výborná kvalita
- Dokonalá ochrana prutů a navijáků
- Pevný kovový zip
- Měkký ramenní popruh
- Velký boční prostor pro podběrák

TaNDEM BaITS
Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.|Ochranný obal se kterým vaše třídílné pruty i s navijáky vždy zůstanou bezpečně zabalené v transportním obalu. Vše pro maximální ochranu vašich prutů! Praktická kapsa z vrchu na podběrák nebo jiné rybářské příslušenství.|
Výrobce Tandem Baits

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)