Prohlédnuté produkty

Poslední články

Radical Set Tuna boilies + Neon Pop Up + DIP 20mm/1kg

1 A0662

Nové

SPORTS

1 A0662|Speciální akce v níž k 1kg bolilies ziskate plovoucí 75g neonové Pop Up s velikostí 16 až 20mm a navíc v jedné ceně i 150ml DIP pro zvýraznění příchutě. Jedna série Pink Tuna za extra zvýhodněnou cenu.

Více informací

666 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 13 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 13 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 13 Kč.


RaDICaL Pink Tuna BOILIES aKCE Balení obsahuje: 1 balení Boilies Radical Pink Tuna150ml Dip Radical Pink Tuna75g Neon Pop Up Radical Pink Tuna Boilies Radical Pink Tuna Růžová barva s příchutí ryby - to jsou atributy našeho nového boilies! Výborná příchuť na lov kaprů v teplých letních dnech a následně chladné podzim. Boilies jsou vyrobeny z vysoce kvalitních směsí s obsahem bílkovin a rybí moučky. Nápadná růžová barva je pro kapry také velmi zajímavá a speciální láká kapra na místech, kde již nereaguje klasická návnada. Naši testeři dosáhly přímo ohromující výsledky s použitím těchto boilies! Tyto boilies jsou vyrobeny ze směsí i vysokým obsahem proteinových mouček a živin, díky čemuž jsou velmi účinné při krátkých i dlouhodobých výpravách. Dip Radical Pink Tuna Dip v jedinečné aroma tuna na zvýšení efektivity nástrah. Dip je aromatická, hustá s konzistencí sirupu. Zvyšuje atraktivnost nástrahy jako jsou boilies, pelety nebo Pop Up a je neodmyslitelná výbava správného kapraře. Dip se postupně uvolňuje a tvoří pachovou stopu. Dip je nenahraditelný při lovu mezi rostlinami, na zarostlých vodách, a prochytaných rybářských revírech.Dip můžeme použít na všechny typy rybářských nástrah jako jsou boilies, pelety, partikl nebo krmivo. Tento silný stimulátor s optimální dávkou přírodních atraktorů zvýší účinnost každé nástrahy i návnady a udrží ryby jako kapr, amur na krmném místě delší dobu.Dip je tajná zbraň každého rybáře na lov všech kaprovitých ryb. Neon Pop Up Radical Pink Tuna Mix reflexních - FLUO plavačiek (POP UP) v jedinečné čisté aroma s příchutí Pink Tuna. Boilies jsou vyrobeny z vysoce kvalitních směsí s obsahem bílkovin a rybí moučky. Nápadná růžová barva je pro kapry také velmi zajímavá. Tyto Pop Up jsou neodolatelné pro velkých kaprů a jsou mechanicky odolné s technologií se kterou dokáží plavat velmi dlouhou dobu. Pop-Up boilies nabízí různé formy prezentace - klasický nebo kousek Pop-Up s těžkým boilies, taková kombinace způsobí, že boilies bude sice ležet na dně, ale bude lépe působit na každý pohyb ve vodě.V kamenitých a zarostlých lovištích nebo na řekách je dobrým způsobem polít boilies dipem - dodá nástrahám extra sílu.Pop Up bolies patří mezi nejčastěji používaným nástrahám při lovu kapra, amura a jiných kaprovitých ryb. Lov kapra na boilies a Pop Up představuje revoluci v kaprařině.Upozornění: několikadenní dipování může způsobit zhoršení plovoucích vlastností boilies.|Speciální akce v níž k 1kg bolilies ziskate plovoucí 75g neonové Pop Up s velikostí 16 až 20mm a navíc v jedné ceně i 150ml DIP pro zvýraznění příchutě. Jedna série Pink Tuna za extra zvýhodněnou cenu.|
Výrobce SPORTS

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)