Prohlédnuté produkty

Poslední články

Silon Balistic MF - Weedy green pr. 0,30mm, 1200m

199 02953|5907666664018

Nové

5907666664018|199 02953|Silon v zelené maskovacích barvě s velkou nosností je výjimečným vlascem pro jeho použití v nejtěžších lovištích s množstvím překážek, kamenných prahů a trav, je mimořádně pevný a odolný vůči oděru.

Více informací

472 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 9 Kč.


Silon v zelené maskovacích barvě s velkou nosností je výjimečným vlascem pro jeho použití v nejtěžších lovištích s množstvím překážek, kamenných prahů a trav, je mimořádně pevný a odolný vůči oděru.|Silon Balistic MF - Weedy green

Silon Tandem Baits Balistic MF je určen pro jediný účel, aby neselhal v nejtěžších situacích. Tam, kde jiné vlasce praskají, vám náš Balistic MF umožní efektivně lovit. Hlavním rysem této řady je bezprecedentní odolnost proti oděru, díky použití inovativní technologie nejde o takzvaný "drát". Dá se úspěšně hodit, není oslaben uzly. Bude to ideální řešení pro extrémní rybolov plný tvrdých překážkách, husté vegetace, kamenů a náhlých nerovnostech dna. Pokročilé technologie a nejmodernější materiály použité na jeho výrobu zaručují, že jde o jedinečný produkt, který určuje nové standardy.

Důvody ke koupi kaprařský silon Balistic MF - Weedy green:


Extrémně odolný
Vysoká nosnost
Pevný v uzlech
Použité nejmodernější materiály
Zelená maskovací barva
Lov kaprůTANDEM BAITS

Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponent, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě. 
Výrobce Tandem Baits

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)