Jemná položená: Budete překvapeni výsledkem

Jemná položená: Budete překvapeni výsledkem

TECHNIKY LOVU 1 Komentář Zobrazeno (124)
Položená není zrovna akční rybolovnou technikou, přesto ale můžeme pomocí některých „kosmetických“ zásahů dosáhnout toho, že nám bude brát více ryb a samotný lov bude tak více vzrušující. Zde je pár rad.
Oblíbené kbelíky krmení + Dip ZDARMA opět skladem
Kyblík 2kg + Peletky + Extrudy obsahuje velké množství atraktorů, sušenek, posilovačů a sladidel, které jsou zárukou rychlého přilákání ryb na Vaše krmné místo a jejich udržení v lovném místě. Díky svému složení dokáže ryby nejen přilákat, ale i na dlouhou dobu udržet na krmném místě.
Rybaření je i v nouzovém stavu POVOLENO

Rybaření je i v nouzovém stavu POVOLENO

PROVOZNÍ INFORMACE 0 Komentář Zobrazeno (360)
S uvalenou karanténou na Českou republiku se množí dotazy z řad rybářské veřejnosti, zdali mohou rybáři chodit k vodě na ryby. Těch dotazů je opravdu obrovské množství! Proto na hlavní dotaz, zdali po dobu karantény mohou rybáři na ryby, odpovědělo samo ministerstvo zemědělství. Jak to tedy je? Mohou rybáři bez úhony chodit na ryby i v době karantény? Výkon rybářského práva, zejména individuální lov a plánované zarybňování, včetně využití hrom
Sezóna pstruhů se blíží

Sezóna pstruhů se blíží

TECHNIKY LOVU 1 Komentář Zobrazeno (258)
Patříte také k těm "cvokům", kteří v ledové vodě brodí po pás i hlouběji a snaží se na drobnou umělou mušku nebo miniaturní třpytku přelstít nějakého tečkovaného fešáka, abyste ho po úspěšném vylovení zase pustili do rodného živlu? Ano, první pstruh sezóny se podle tradice pouští zcela bez váhání, to už je takové dávno a dávno zažité pravidlo, které dodržují všichni. Ovšem i další ulovené ryby vycházejí z prvního kontaktu s rybářem v nové sezóně
Jak uvázat pevný splávek - Pevný splavek Montáž
Popis naprosto nejjednoduší montáže pro lov na pevný splávek. Pro ty co začínají je to ta nejjednoduší montáž, která se nejméně motá při náhozech. Postupem času s nabráním zkušeností můžete vyzkoušet i další montáže, které jsou u nás na webu také popsány. Většinou se ovšem jedná jen o minimální úpravy, které se používají v závislosti na tom v jakých podmínkách lovíte. Popis pro navázání montáže: 1) Na kmenový vlasec navlečeme pevný splávek.
Zimní rybaření jako v pohádce

Zimní rybaření jako v pohádce

AKCE A DOPORUČENÍ 1 Komentář Zobrazeno (219)
Poslední zimy nám umožňují rybolov téměř po celý rok, a proto by byla škoda toho nevyužít! I v zimě je u vody krásně a aktuální úlovky ukazují, že stojí zato vyrazit. Jak se vybavit, abyste u vody netrpěli zbytečně zimou a zvýšili si šanci na úlovek?
OTEVÍRACÍ DOBA NA PRODEJNĚ

OTEVÍRACÍ DOBA NA PRODEJNĚ

Novinky u Sumce 0 Komentář Zobrazeno (323)
OTEVÍRACÍ DOBA NA PRODEJNĚ
SPORTEX 2020 U SUMCE

SPORTEX 2020 U SUMCE

SPORTEX 0 Komentář Zobrazeno (310)
SPORTEX 2020 U SUMCE
Silony a pletenky CLIMAX - TOP kvalita zaručena
Silony a pletenky CLIMAX - TOP kvalita zaručena Climax je značka, o které jsme v posledních letech slyšeli velmi málo. Přitom se jedná o německého výrobce, který produkuje jedny z nejkvalitnějších silonů a šňůr, a to rovněž pro lov na přívlač, lov kapra či sumčiarinu.
Bohemia sekt 0,7l nebo Kapr 3kg - ZDARMA nyní na prodejně
Bohemia sekt 0,7l nebo Kapr 3kg ZDARMA nyní na prodejně. Nyní až do 15 prosince 2019 Vám při nákupu na kamenné prodejně dáme pořádný dárek. Přijdtě si pro Bohemia Demi sekt, nebo pro poukaz na 3 kg kapříka. Stačí nakoupit nad 1500 Kč (Bohemia sekt 0,7l) a nebo 3000 Kč (poukaz na kapra 3kg). Tak neváhejte s nákupem, protože počet dárků je omezen. Hezké Vánoce www.usumce.cz
Zobrazení 1 to 10 of 46 (1 Pages)

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)