Kategorie

Prohlédnuté produkty

Poslední články

7149171-Hold All 3+1

7149171

Nové

SAENGER

2 333,0 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 46 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 46 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 46,0 Kč.


Pouzdro na přepravu prutů v neokoukaném desingu programu MS range je ideální volbou pro vaše feederové proutky. Pouzdro má 4 (3+1) komory. Tři znich jsou vybaveny pro přenášení prutů snavijáky, poslední úpravu na naviják nemá, lze vněm přenášet např. bič, prut bez navijáku nebo tyč podběráku. Je zde i menší kapsa na vidličky. Díky dvojitému masivnímu zipu lze lehce otevřít vrchní nebo spodní část. Všechny švy jsou mimořádně odolné a vydrží opravdu velkou a opakovanou zátěž. Díky polstrovaným popruhům lze pouzdro přenášet na zádech. Dokonce bylo při konstrukci myšleno i na nepříjemné narážení do nohou za chůze.
  • 167cm
7149171

Napsat recenzi

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)

Snažíme se poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby byly soubory cookies příjímány. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeč. Rybářské potřeby U Sumce - Brno...
V POŘÁDKU