Prohlédnuté produkty

Poslední články

QANTICA Boilies 20mm / 500g Česnek

1285 325

Nové

1285 325|QANTICA Boilies 20mm jsou obalované method pastou která se pomalu rozpouští a vytváří mikro-krmné místo. Vhodné pro krátké vycházky k vodě.

Více informací

107 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


QANTICA Boilies 20mm / 500g
QANTICA Boilies super koule jsou pomalu rozpustné a jejich hlavní výhodou je že jsou obalované v method pastě která po rozpadu vytvoří pod háčkem mikro krmné místo které ryba nasaje spolu s nástrahou. Perfektně fungují při krátkých vycházkách a jsou celoročně použitelné.

Důvody ke koupi QANTICA Boilies 20mm 500g
- Obalované method pastou
- 20mm
- Rozpustné
- Chytací
- Dobrá cena

QANTICA
Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.|QANTICA Boilies 20mm jsou obalované method pastou která se pomalu rozpouští a vytváří mikro-krmné místo. Vhodné pro krátké vycházky k vodě.|

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)