Prohlédnuté produkty

Poslední články

QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kg CSL + Bioplasma

1285 626

Nové

1285 626|QANTICA boilies 20mm jsou pomlu rozpustné a ve vodě vydrží spolehlivě přibližně 24 hodin. Na nastražení postačí jehla, protože jsou dostatečně měkké.

Více informací

337 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 6 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6 Kč.


QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kgQANTICA boilies long time jsou vyrobeny pomocí technologie vaření, kde směs obsahuje kvalitní mléčné proteiny a čerstvé vajíčka v kombinaci s halibut moučkou a účinnými chuťovými stimulátory. Rozpouštějí se velmi pomalu a ve vodě vydrží až 24 hodin což oceníte hlavně při vývozu. Boilies jsou dostatečně měkké a tak nepotřebujete vrták, pohodlně je propíchněte jehlou. QANTICA boilies long time jsou vyráběny s množstvím příchutí pro celoroční lov a stači si vybrat jen tu vaši oblíbenou.Příchutě vhodné do studené vody:- Chilli octopus- Ananas- ČesnekPříchutě vhodné do teplé vody:- Švestka- Patentka- Krab- Tygří ořech- Kukuřice- BrusinkaDůvody ke koupi QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kg- Nerozpustné- Měkké- 20 mm- Množství příchutí- Chytací- Dobrá cenaQANTICATradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.|QANTICA boilies 20mm jsou pomlu rozpustné a ve vodě vydrží spolehlivě přibližně 24 hodin. Na nastražení postačí jehla, protože jsou dostatečně měkké.|

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)