Prohlédnuté produkty

Poslední články

QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kg Super tiger,Tygří ořech

1285 292

Nové

1285 292|QANTICA boilies 20mm jsou pomlu rozpustné a ve vodě vydrží spolehlivě přibližně 24 hodin. Na nastražení postačí jehla, protože jsou dostatečně měkké.

Více informací

285 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kg
QANTICA boilies long time jsou vyrobeny pomocí technologie vaření, kde směs obsahuje kvalitní mléčné proteiny a čerstvé vajíčka v kombinaci s halibut moučkou a účinnými chuťovými stimulátory. Rozpouštějí se velmi pomalu a ve vodě vydrží až 24 hodin což oceníte hlavně při vývozu. Boilies jsou dostatečně měkké a tak nepotřebujete vrták, pohodlně je propíchněte jehlou. QANTICA boilies long time jsou vyráběny s množstvím příchutí pro celoroční lov a stači si vybrat jen tu vaši oblíbenou.

Příchutě vhodné do studené vody:
- Chilli octopus
- Ananas
- Česnek

Příchutě vhodné do teplé vody:
- Švestka
- Patentka
- Krab
- Tygří ořech
- Kukuřice
- Brusinka

Důvody ke koupi QANTICA boilies nerozpustné 20mm / 1kg
- Nerozpustné
- Měkké
- 20 mm
- Množství příchutí
- Chytací
- Dobrá cena

QANTICA
Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.|QANTICA boilies 20mm jsou pomlu rozpustné a ve vodě vydrží spolehlivě přibližně 24 hodin. Na nastražení postačí jehla, protože jsou dostatečně měkké.|

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)