QANTICA boilies rozpustné 20mm / 1kg Force,Krab

1285 274

Nové

1285 274|QANTICA boilies 20mm jsou rychle rozpustné boilies s přibližnou dobou rozpadu 4 hodiny. Výborná volba pro krátké vycházky k vodě.

Více informací

285 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


QANTICA boilies rozpustné 20mm / 1kg
Chytací boilies s přibližnou dobou rozpadu 4 hodiny jsou vhodné pro krátkodobé vycházky k vodě. Takové rozpustné boilies jsou výborné pokud ryba nereaguje na velké průměry. Při rozpadu boilies vytvoří jakési mikro krmné místo které ryba nasaje spolu s nástrahou. Jejich předností je vysoký obsah cukrů které zanechávají ve vodě výraznou chuťovou stopu.

Příchutě vhodné do studené vody:
- Chilli octopus
- Ananas
- Česnek

Příchutě vhodné do teplé vody:
- Švestka
- Patentka
- Krab
- Kukuřice
- Tygří ořech

Důvody ke koupi QANTICA boilies rozpustné 20mm / 1kg
- Rozpustné
- Množství příchutí
- 20mm
- Chytací
- Dobrá cena

QANTICA
Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.|QANTICA boilies 20mm jsou rychle rozpustné boilies s přibližnou dobou rozpadu 4 hodiny. Výborná volba pro krátké vycházky k vodě.|

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)