Prohlédnuté produkty

Poslední články

GOLDEN CARP boilies 1kg 20mm Banán-Krab

1285 208

Nové

1285 208|GOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.

Více informací

146 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


GOLDEN CARP boilies 20mm/1kg
Rychle účinná nástraha vyrobená na bázi cukrů. GOLDEN CARP boilies 20mm jsou vhodné na krmení ale také jako chytací boilies. Jsou jedinečné tím že rozpouštějí a uvolňují do vody výraznou pachovou a chuťovou stopu. Golden boilies je mimořádně vhodné i na masivní krmení přičemž neriskujete překrmení ryb. Rovněž jsou vhodné i na krátké vycházky, když už po pár minutách ve vodě se tyto boilies stávají velmi atraktivní pro rybu. Množství příchutí pokrývá celoroční lov a mezi ty nejatraktivnější patří halibut, kukuřice, ananas a jahoda.

Příchutě vhodné do studené vody:
- Ananas
- Med
- Kukuřice sladká

Příchutě vhodné do teplé vody:
- Jahoda
- Ryba
- Monster krab

Důvody ke koupi GOLDEN CARP boilies 20mm / 1kg
- Průměr 20mm
- Množství příchutí
- Chytací i krmné boilies
- Celoroční chytání
- Dobrá cena

QANTICA
Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.|GOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.|

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)