Poslední články

QANTICA fluo pop up 10mm / 50g Zero,Ovoce-Ryba

1285 451

Nové

168 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 3 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 3 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


QANTICA fluo pop up 10mm / 50g
Pop Up boilies vyráběny z nejkvalitnějších anglických komponent, které patří mezi světovou špičku na trhu. Mají dokonalou vzplývavosť a stabilní aroma ve vodě. Průměr od 10-16mm a 19 variant příchutí dokonale pokrývá všechny potřeby použití techniky lovu pomocí plovoucích nástrah, ať už je to klasický panák, sněhulák nebo zig rig.

Důvody ke koupi QANTICA fluo pop up
- Průměr 10mm
- Špičková kvalita
- Stabilní aroma
- Množství příchutí
- Jasné fluo barvy
- Dobrá cena

Příchutě vhodné do studené vody:
- Evolution - chili chobotnice
- Ananas
- Česnek

Příchutě vhodné do teplé vody:
- Švestka
- Patentka
- Krab
- Kukuřice
- Tygří ořech

Příchutě vhodné na celoroční lov:
- Halibut
- Kalamár
- Q1
- Játra
- El Diablo

QANTICA
Tradice značky Qantica začala již v roce 1996 s roční produkcí více než 100 tun. Neustálé zlepšování a řešení požadavků koncových rybářů nám pomohlo vyrábět vysoce kvalitní a účinné nástrahy pro lov kapitálních ryb. U výrobků QANTICA jde v první řadě o kvalitu a zaplatíte jen za reálnou cenu produktu. Každý výrobek je dlouhodobě testován a poznatky jsou implementovány do jejich zlepšování. Proto věříme, že si z našich více než 500 produktů najdete ten Váš oblíbený a dokážete pochytat co nejvíce ryb.||

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)