Prohlédnuté produkty

Poslední články

Zlevněno Sportex METHOD Feeder - 360 cm / 10-40g / 3 díly - Exclusive

Sportex METHOD Feeder - 360 cm / 10-40g / 3 díly - Exclusive

187 135361

Nové

SPORTEX

187 135361|Štíhlý feeder prut s vysokým výkonem a nízkou hmotností. Blank dokazuje, že to je typický Sportex, který zajistí přesné hody na cíl a zabrání, že se háček Vrežimu i při zdolávání těch nejdivočejších kaprů. V balení až tři feedrové špičky.

Více informací

7 342 Kč

-7%

7 895 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 146 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 146 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 146 Kč.


SPORTEX METHOD FeederŠtíhlý feeder prut s vysokým výkonem a nízkou hmotností. Blank dokazuje, že to je typický Sportex, který zajistí přesné hody na cíl a zabrání, že se háček vyřízne při zdolávání těch nejdivočejších kaprů. V balení tři feedrové špičky.SPORTEX - METHOD Feeder prutyExkluzivní prut určený pro stojaté a tekoucí vodySérie feeder prutů která pokrývá všechny oblasti klasického lovu z břehu na stojatých nebo tekoucích vodách. Vysoce kvalitní SIC očka na tenkém blanku umožňují snadný chod vlasce pro daleké nahazování. Velmi rychlé pruty s rychlou reakční schopností a vlastnostmi, se kterými můžete bez problémů zdolávat i velké ryby v silném proudu.Síla pro daleké hodySPORTEX feeder prutySpeciální feeder pruty pro velké a malé vodyLehké, štíhlé s unikátním designem. Naše nové feeder pruty patří do standardní výbavy každého ctižádostivého rybáře. Tyto pruty vyrobeny technologii optimalizovaných HM uhlíkových vláken jsou rychlé v reakcích a vysoce specializované pro indikaci i těch nejslabších záběrů. Pevné a perfektně vyvážené se výborně hodí pro všechny druhy lovu z břehu - od malých plotic po cejnů, karasů nebo také velkých kaprů.Parametry - 360cmVrhací zátěž: 10-40gPočet dílů: 3ksPočet oček: 16ksTransportní délka: 189cmHmotnost: 178g|Štíhlý feeder prut s vysokým výkonem a nízkou hmotností. Blank dokazuje, že to je typický Sportex, který zajistí přesné hody na cíl a zabrání, že se háček Vrežimu i při zdolávání těch nejdivočejších kaprů. V balení až tři feedrové špičky.|
Výrobce SPORTEX

Napsat recenzi

2 dalších produktů ve stejné kategorii

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)