Poslední články

Závody Stairs 2 Hel 2021

Závody Stairs 2 Hel 2021

Rybářské závody Stairs 2 Hell 0 Komentář Zobrazeno (61)
I letos se účastníme největších a nejobtížnějších rybářských závodů závodu v ČR Stairs 2 Hel 2021. Včerejší losovačka nám přiřadila sektor 55, snad nám přinese štěstí :)
Vlasec na sumce? No a proč ne?

Vlasec na sumce? No a proč ne?

TECHNIKY LOVU 0 Komentář Zobrazeno (348)
Sumec je naše největší a nejsilnější ryba, a proto, pokud se vybereme na tohoto dravce, třeba věnovat i výběru vlasce velkou pozornost. Jaké silony vybrat na sumce? Jaké šňůry? Je na sumce lepší vlasec nebo šňůra?
Lov ryb ve studené vodě

Lov ryb ve studené vodě

TECHNIKY LOVU 0 Komentář Zobrazeno (464)
Někdo doma nevydrží, ani když je chladno a voda ledová. Právě v pozdních podzimních a zimních měsících je třeba použít nástrahu při chytání kaprovitých ryb, která je ve studené vodě rychleji rozpustná a tak ve vodě tvoří stopu, která by mohla prásknout do nosu v tu dobu líným rybám, které rozhodně v zimě nepřekypují aktivitou. Stejně vhodné je ve zvýšené míře používat různé obalovací pasty a dipy, které nám pomohou zvýšit atraktivnost nástrahy. O
Hezké Vánoční Svátky a vše dobré do Nového roku
Hezké Vánoční Svátky a vše dobré do Nového roku
Otevírací doba na prodejně U SUMCE

Otevírací doba na prodejně U SUMCE

PROVOZNÍ INFORMACE 0 Komentář Zobrazeno (425)
Otevírací doba na prodejně U SUMCE
Jemná položená: Budete překvapeni výsledkem

Jemná položená: Budete překvapeni výsledkem

TECHNIKY LOVU 1 Komentář Zobrazeno (724)
Položená není zrovna akční rybolovnou technikou, přesto ale můžeme pomocí některých „kosmetických“ zásahů dosáhnout toho, že nám bude brát více ryb a samotný lov bude tak více vzrušující. Zde je pár rad.
Oblíbené kbelíky krmení + Dip ZDARMA opět skladem
Kyblík 2kg + Peletky + Extrudy obsahuje velké množství atraktorů, sušenek, posilovačů a sladidel, které jsou zárukou rychlého přilákání ryb na Vaše krmné místo a jejich udržení v lovném místě. Díky svému složení dokáže ryby nejen přilákat, ale i na dlouhou dobu udržet na krmném místě.
Rybaření je i v nouzovém stavu POVOLENO

Rybaření je i v nouzovém stavu POVOLENO

PROVOZNÍ INFORMACE 0 Komentář Zobrazeno (2248)
S uvalenou karanténou na Českou republiku se množí dotazy z řad rybářské veřejnosti, zdali mohou rybáři chodit k vodě na ryby. Těch dotazů je opravdu obrovské množství! Proto na hlavní dotaz, zdali po dobu karantény mohou rybáři na ryby, odpovědělo samo ministerstvo zemědělství. Jak to tedy je? Mohou rybáři bez úhony chodit na ryby i v době karantény? Výkon rybářského práva, zejména individuální lov a plánované zarybňování, včetně využití hrom
Sezóna pstruhů se blíží

Sezóna pstruhů se blíží

TECHNIKY LOVU 0 Komentář Zobrazeno (527)
Patříte také k těm "cvokům", kteří v ledové vodě brodí po pás i hlouběji a snaží se na drobnou umělou mušku nebo miniaturní třpytku přelstít nějakého tečkovaného fešáka, abyste ho po úspěšném vylovení zase pustili do rodného živlu? Ano, první pstruh sezóny se podle tradice pouští zcela bez váhání, to už je takové dávno a dávno zažité pravidlo, které dodržují všichni. Ovšem i další ulovené ryby vycházejí z prvního kontaktu s rybářem v nové sezóně
Jak uvázat pevný splávek - Pevný splavek Montáž
Popis naprosto nejjednoduší montáže pro lov na pevný splávek. Pro ty co začínají je to ta nejjednoduší montáž, která se nejméně motá při náhozech. Postupem času s nabráním zkušeností můžete vyzkoušet i další montáže, které jsou u nás na webu také popsány. Většinou se ovšem jedná jen o minimální úpravy, které se používají v závislosti na tom v jakých podmínkách lovíte. Popis pro navázání montáže: 1) Na kmenový vlasec navlečeme pevný splávek.
Zobrazení 1 to 10 of 51 (1 Pages)

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)