Prohlédnuté produkty

Poslední články

Zlevněno Sportex Carat Special XT ultra light

Sportex Carat Special XT ultra light

187 120270

Nové

SPORTEX

187 120270|Dvoudílný přívlačový prut SPORTEX Carat Special XT je určen pro ultra lehkou přívlač se středně rychlou akcí prutu. Osazený nejkvalitnějšími Fuji očky a sedlem navijáku.

Více informací

7 105 Kč

-10%

7 895 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 142 věrnostních bodů (REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI). Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 142 Bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 142 Kč.


Přívlačové pruty SPORTEX Carat Special XT ultra lightSpeciální série prutů s moderním, rychlým, silným helikorovým blankem vyrobeným z uhlíkových vláken T700 pomocí nanotechnologie. Tyto vlastnosti zaručují dlouhé přesné hody, dokonalou kontrolu nad nástrahou a při zdolávání. Citlivá špička přenáší i ty nejjemnější záběry přímo do rukojeti prutu. Dynamická semi-parabolická akce prutů zaručí dokonalý zážitek při zdolávání ryb. Ideální nástroj pro lov okounů, pstruhů, jelce nebo candátů. Pruty jsou osazeny nejkvalitnějšími FUJI očky a pevným ergonomicky tvarovaným sedlem navijáku. Prut jako celek je zhotoven v krásném zeleno-černém designu.SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutů- 10 letá záruka na blank- top kvalita za dobrou cenu- zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem- pruty v tenkém - moderním blanku- pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody- každý prut má své výrobní číslo je jedinečný- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové- nadčasový design- pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytneParametry - Přívlačový prut SPORTEX Carat Special XT ultra light 240cmDélka: 240cmVrhací zátěž: 3-9gPočet dílů: 2ksPočet oček: 10ksTransportní délka: 124cmHmotnost: 148gParametry - Přívlačový prut SPORTEX Carat Special XT ultra light 270cmDélka: 270cmVrhací zátěž: 3-9gPočet dílů: 2ksPočet oček: 11ksTransportní délka: 139cmHmotnost: 163g Synonymum TOP kvality, to je SPORTEX!Rybářské pruty s unikátní technologií a vynikající kvalitou jsou na trhu již 70 let. Značka která nabízí 10 letou záruku a opravdu nezná žádné limity. Nejlepší dostupné materiály jako Kevlar, Boron nebo Zylon použity ve výrobě, naleznete také i v leteckém průmyslu a ve formuli 1. Žádný jiný prut nenabízí takovou kombinaci síly, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prut na celý život a dědictví vašeho syna i vnuka ...|Dvoudílný přívlačový prut SPORTEX Carat Special XT je určen pro ultra lehkou přívlač se středně rychlou akcí prutu. Osazený nejkvalitnějšími Fuji očky a sedlem navijáku.|
Výrobce SPORTEX
Počet Zlevněno Ušetříte
2 15% Až do 2 132 Kč
4 20% Až do 5 684 Kč

Napsat recenzi

Mapa prodejny s automatem na červy (non-stop)