Poslední články

MOŘSKÝ PROGRAM
Veškeré vybavení, které budete používat při mořském rybolovu, musí být určeno k rybaření v mořské vodě, aby dobře odolávalo působení slané vody. Při mořském rybolovu budete potřebovat kvalitní obratlíky a karabinky nosnosti 30-50 kg.

MOŘSKÝ PROGRAM K dispozici jsou 488 produkty.

Podkategorie

 • Navijáky pro mořský...
  Veškeré vybavení, které budete používat při mořském rybolovu, musí být určeno k rybaření v mořské vodě, aby dobře odolávalo působení slané vody.
 • Pruty pro mořský rybolov
  Vybavení pro pilkrování..Středně těžký rybářský prut délky 1,6-2,3 m, třídy 20-30 liber určený k pilkrování a lov na jig je obvykle nejdůležitějším prutem při cestách na pobřeží Norska.
 • Návnady a nástrahy pro...
  V Norsku se používají především tradiční pilkery, které jsou běžně dostupné i v místních obchodech. Vyhovují-li vám spíše jigy nebo jigheady v kombinaci s gumovými rybičkami nebo twistery, v Norsku je budete shánět jen těžko.
 • Oblečení a obuv pro...
  Norsko je hornatou zemí a návštěvníci musí počítat s náhlými změnami počasí, častými dešti a silným větrem. V letních měsících se během jediného dne můžete opalovat pod blankytně modrou oblohou a o hodinu později pak za větru a hustého sněžení prchat do závětří.
 • Doplňky pro mořský...
  Norové nechytají často na přírodní nástrahu. Proto si vezměte s sebou všechny zátěže, které budete chtít použít.
Zobrazeno