Filtrovat podle

Povolené filtry:
Výrobce

Poslední články

KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY
KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY

KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY K dispozici jsou 6262 produkty.

Podkategorie

 • Krmítková směs

  Krmítková směs se používá k nalákání ryb na lovné místo. Existuje nepřeberné množství krmítkových směsí do kterých rybáři míchají i další přísady. Například hlínu, písek, různé atraktory a hlavně žívé červy, kteří jsou neodolatelnou pochoutkou pro většinu ryb. Důležité je vědět, zda budeme chytat v klidné vodě, nebo v proudu a podle toho krmítkovou směs vybírat a nebo upravovat.

 • Boilies
  Boilies je speciální rybářská nástraha a návnada z vařeného těsta a některých dalších přísad, mezi které může patřit rybí maso, mléko, obiloviny, zelenina.
 • Pelety
  Pelety náleží mezi oblíbené návnady na ryby. Jde o slisované kousky hmoty s obsahem různého druhu krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení na háčky, ale jiné lze připevnit i pomocí gumiček. Dále je využijete na chytání ryb větších rozměrů – například na výstavní kapři a sumci. Díky svému pozvolnému rozpouštění se pelety rovněž hodí pro rozkrmení ryb. K dispozici jsou různé příchutě, velikosti a tvary.
 • Rohlíkové - Chlebové...
  Dlouhodobě nejoblíbenější nástraha na kaprovité ryby v mnoha příchutích, velikostech, barev. Rohlíkové, nebo chlebové boilies jednoduše zavěsíte na háček...
 • Kukuřice a.t.d. Na háček
  Kukuřice a.t.d. Na háček
 • ESENCE - DIPY -...
  Přídavky do krmiva pro posílení účinku.
 • Extrudy, Foukačky
 • Partikl - Kukuřice,...
  Partikl - Kukuřice, Řepka , Proso, Konopí...
 • Živá nástraha
  Živá nástraha je k prodeji pouze na prodejně - NEZASÍLÁME...
 • Těsta - Obalovací pasty
 • Kbelíky, Nádoby,...
 • Tandem Baits -...
  Tandem Baits - Boilies, Pelety, Atraktory...Tandem BaitsJiž řadu let tisíce rybářů si plnících své sny o velkých kaprech, využívají vy-bavení a loví na nástrahy Tandem Baits. Je to zdroj velkého uspokojení pro nás a hnací motor pro další roky.Naším cílem je poskytnout nejlepší návnady a nástrahy za ty nejlepší ceny. Při přípravě nabídky Tandem Baits pro sezónu 2019 jsme rozšířili nabídku o dva druhy, tmavé Tygří ořechy a sardinky z Tichého oceánu, přidali jsme také měk-kou peletu do PVA a celou řadu semen, partiklu připravených k použití.Rok 2019 přinesl nové výrobky v oblasti vybavení, jsme obzvlášť hrdí na pruty Green Phantom které jsou taky za rozumnou cenu. Elektronické signalizátory Icon a Icon stejně jako signalizátory záběru ze stejné řady. Pět stojanů a řada podpěr, buzz bary z černého hliníku. Pletené šňůrky prošly důkladnou inovací a do této oblasti se dostalo několik nových a zajímavých produktů. Také jsme obnovily ikonickou sérii háčků Executor Carp Hooks, vyráběnou 20 let pro nás v Japonsku. Zvláště pozoruhodná je celá řada produktů ze síťoviny. Nabídka se také rozšířila o nabídku propagačního oblečení, mikiny, tepláky a tričeka v mo-derních barváchŠiroké znalosti a rozsáhlé zkušenosti s výrobou kaprových náv-nad a vybavení nám pomohly vytvořit další dvě značky, které jsou úzce spjaty s lovem kaprů. Monster Cat je značka zaměřená na lovce sumců. Specializo-vané návnady na sumce ve velikostech XXL, naplněné rybí moučkou a olejem, byly na trhu dobře přijaty.Značkou Winner dnes jsou především návnady a rybářská zařízení na tzv Me-thod Feeder. V roce 2019 byla obohacena o dvě série vynikajících prutů pro Method Feeder, série X-lite si zaslouží zvláštní pozornost, hodnota za peníze je vynikající. Řada návnad se rozšířila o dva nové druhy pelet, připravené k přímému použití 2 mm a 8 mm a měkkou peletu o tloušťce 8 mm.„Hodně úspěchů přeje” – Tandem Baits
 • UMĚLÉ NÁSTRAHY
  UMĚLÉ NÁSTRAHY
Zobrazeno